Program TV – A7TV – Trăiește viitorul!

Ultimele articole:

Urmareste-ne:

Program TV

PROGRAM TV

Program

00:00 - 00:30

Sub Lupă (R)

00:30 - 01:30

Step by Step (R)

01:30 - 04:30

MATIN A7 (R)

06:00 - 07:00

Sub Lupă (R)

07:00 - 08:00

Step by Step (R)

08:00 - 11:00

MATIN A7

11:00 - 12:30

Alaturi de Tine (R)

14:00 - 15:00

Ce bine ca esti (R)

15:00 - 16:00

Legal Point (R)

16:00 - 17:00

Sub Lupă (R)

18:00 - 19:00

Step by Step (R)

19:00 - 19:30

Sub Lupă

19:30 - 21:00

Alaturi de Tine

21:00 - 22:30

Știrea cea bună

22:30 - 00:00

Alaturi de Tine (R)

00:00 - 00:30

Sub Lupă (R)

01:30 - 04:30

MATIN A7 (R)

06:00 - 07:00

Sub Lupă (R)

08:00 - 11:00

MATIN A7

11:00 - 12:30

Alaturi de Tine (R)

15:00 - 16:00

Legal Point (R)

16:00 - 17:00

Sub Lupă (R)

17:00 - 18:00

Step by Step (R)

19:00 - 19:30

Sub Lupă

19:30 - 21:00

Alaturi de Tine

21:00 - 22:30

Știrea cea bună

22:30 - 00:00

Alaturi de Tine (R)

00:00 - 01:30

E cu cântec (R)

03:00 - 04:00

Spune-mi CUM! (R)

04:00 - 06:00

MATIN A7 (R)

08:00 - 11:00

MATIN A7

12:00 - 13:30

Alaturi de Tine (R)

15:00 - 16:00

Step by Step (R)

16:00 - 17:00

20+ (R)

17:00 - 18:30

Alaturi de Tine (R)

20:00 - 21:00

E cu cântec (R)

21:00 - 22:30

Din cartile lumii

00:00 - 01:00

Step by Step (R)

02:00 - 04:00

MATIN A7 (R)

07:00 - 08:00

Spune-mi CUM! (R)

08:00 - 10:00

MATIN A7 (R)

12:00 - 13:00

Spune-mi CUM! (R)

17:00 - 19:00

MATIN A7 (R)

19:00 - 20:30

E cu cântec (R)

22:00 - 23:00

Andra’s Journey

00:30 - 01:30

Spune-mi CUM! (R)

01:30 - 03:00

Ce bine ca esti (R)

03:00 - 04:30

Smart Life (R)

04:30 - 05:30

Legal Point (R)

05:30 - 07:00

Alaturi de Tine (R)

07:00 - 08:00

Trepte (20+)

08:00 - 10:00

MATIN A7

12:00 - 13:30

Mens Sana (P)

13:30 - 14:30

Legal Point (R)

14:30 - 16:00

Alaturi de Tine (R)

16:00 - 17:00

Adolescentii (R)

17:00 - 18:00

20+ (R)

18:00 - 19:00

Spune-mi cum (P)

19:00 - 20:30

Ce bine ca esti (R)

20:30 - 22:00

Smart Life (R)

22:00 - 23:00

Sport News (R)

23:00 - 00:30

Mens Sana (R)

00:00 - 00:30

Sub Lupă (R)

00:30 - 01:30

Andra’s Journey

01:30 - 04:30

MATIN A7 (R)

07:00 - 08:00

Spune-mi CUM! (R)

08:00 - 11:00

MATIN A7

11:00 - 12:30

Mens Sana (R)

12:30 - 14:00

Smart Life (R)

14:00 - 15:00

Spune-mi CUM! (R)

15:00 - 16:00

Legal Point (R)

17:00 - 18:00

Spune-mi CUM! (R)

18:00 - 19:00

Andra’s Journey

19:00 - 19:30

Sub Lupă

19:30 - 21:00

Alaturi de Tine

21:00 - 22:30

Ediție Specială

22:30 - 00:00

Alaturi de Tine (R)

00:00 - 00:30

Sub Lupă (R)

01:30 - 04:30

MATIN A7 (R)

06:00 - 07:00

Sub Lupă (R)

08:00 - 11:00

MATIN A7

11:00 - 12:30

Alaturi de Tine (R)

14:00 - 15:00

Andra’s Journey

15:00 - 16:00

Legal Point (R)

16:00 - 17:00

Sub Lupă (R)

17:00 - 18:00

Andra’s Journey

19:00 - 19:30

Sub Lupă

19:30 - 21:00

Alaturi de Tine

21:00 - 22:30

Știrea cea bună

22:30 - 00:00

Alaturi de Tine (R)

Night entertainment show, a carui gazda este un moderator carismatic, care are în fiecare ediție doi invitați, persoane publice îndragite de publicul larg, din diverse domenii (muzica, artă, prezentatori tv, modă, sport etc). Programul are un discurs lejer, pe alocuri cu umor, prezintă ultimele noutăți din viața invitaților cu notorietate, dar și viziunea invitaților cu privire la anumite teme de actualitate, prezente în...

Parteneri